Opis:


Dynamiczny upływ czasu najsilniej dostrzega się w zmianach technologicznych. Najlepsze komputery czy telefony komórkowe sprzed dekady lub dwóch wyglądają dziś jak najbardziej zakurzone eksponaty muzealne, a to, co obecnie jest flagową technologią najbardziej znanych marek, za parę lat również stanie się mało atrakcyjne i przestarzałe.

Przykładowo, zamek bez klucza to już dziś standard. Wystarczy wpisanie kodu, przyłożenie karty czy przeskanowanie tęczówki oka, żeby otworzyć drzwi. Technologie zabezpieczeń niezwykle się rozwinęły, ale co istotniejsze – stały się powszechnie dostępne. Już nawet w prywatnych domach i mieszkaniach stosuje się inteligentne systemy ochrony, nie wspominając o hotelach, apartamentach, biurach, biurowcach, urzędach czy obiektach użyteczności publicznej. Specjalne zamki można zamówić na stronie sklepu pozamykaj.pl.

Pęk kluczy stał się niepraktyczny. Sekwencja kodu, którą można modyfikować, pozwala kontrolować dostęp i poziom bezpieczeństwa. Jasne, każdy zamek da się sforsować, ale odpowiednio zaprogramowany – o wiele trudniej.

Data dodania: 09-07-2019

O firmie:


Nazwa firmy: Pozamykaj.pl

Domena: https://pozamykaj.pl/

Adres: Grunwaldzka 69

Miejscowość: Leszno

Kod pocztowy: 64-100

Telefon: 518 688 356Opinie o Pozamykaj.pl


Brak komentarzy! Bądź pierwszy/a!Oceń firmę (0 z 0 głosów)