Opis:


Nowoczesne rozwiązania do wnętrz, które znaleźć można pod adresem internetowym wonderglass.pl, kierowane są do osób ceniących sobie połączenie piękna i funkcjonalności. W ofercie tego producenta dostępne są różnego rodzaju elementy szklane, które doskonale sprawdzają się w domach, biurach i wszelkiego rodzaju obiektach użytkowych.

Można postawić, na przykład, na panele szklane do kuchni w Łodzi. Ich zastosowanie pozwoli nadać wnętrzu świeżości i nowoczesności. Klient ma możliwość stworzenia indywidualnego projektu dopasowanego do własnych potrzeb. Pracownicy firmy chętnie doradzają i dzielą się swoim doświadczeniem. 

Przed rozpoczęciem realizacji zlecenia dokonywane są dokładne pomiary. Dopiero po zatwierdzeniu całości przez zleceniodawcę projekt przekazywany jest do realizacji. Ceny za każdym razem uzależnione są od tego, na co zdecyduje się kupujący. Pracownik firmy jest w stanie przedstawić kosztorys po zakończeniu fazy projektowej. Każdy, z całą pewnością, znajdzie coś interesującego dla siebie. 

Data dodania: 13-06-2023

O firmie:


Nazwa firmy: WonderGlass Kamil Bartosz

Domena: https://wonderglass.pl/

Adres: Warszawska 339

Miejscowość: Zielonki-Wieś

Kod pocztowy: 05-082

Telefon: 515 793 867Opinie o WonderGlass Kamil Bartosz


Brak komentarzy! Bądź pierwszy/a!Oceń firmę (0 z 0 głosów)