Opis:


Narkomania jest poważnym problemem, wymagającym pomocy specjalistów. Skuteczne leczenie nałogu zazwyczaj możliwe jest wyłącznie przy wsparciu odpowiedniego zespołu lekarzy i psychoterapeutów. Vita Libera to ośrodek dla uzależnionych od narkotyków znajdujący się w Wilanowie. Jego kadrę tworzą profesjonalni, mający wieloletnie doświadczenie specjaliści. Dzięki temu mogą zapewnić swoim pacjentom należytą pomoc.

Leczenie w klinice obejmuje detoks oraz psychoterapię. Odtrucie z uzależniających substancji jest konieczne dla powodzenia dalszego etapu leczenia. Pozwala oczyścić organizm i zlikwidować skutki uboczne powstałe po odstawieniu substancji. Następnie niezbędna jest terapia, prowadzona w klinice przez doświadczonych i zaangażowanych w zdrowie swoich pacjentów psychologów. Stosowane przez nich techniki leczenia dopasowane są do indywidualnego przypadku każdego pacjenta. Dzięki temu skuteczność leczenia w ośrodku niezawodnie wzrasta.

Zaletą oferty kliniki są ponadto komfortowe warunki zakwaterowania. Wygoda i przyjazna atmosfera sprzyjają postępom w prowadzonych terapiach.

Data dodania: 12-09-2020

O firmie:


Nazwa firmy: Vita Libera Sp. z o.o. Klinika leczenia uzależnień

Domena: https://vitalibera.pl

Adres: Zakamarek 39a

Miejscowość: Warszawa

Kod pocztowy: 02-998

Telefon: 538455505Opinie o Vita Libera Sp. z o.o. Klinika leczenia uzależnień


Brak komentarzy! Bądź pierwszy/a!Oceń firmę (0 z 0 głosów)