Opis:


Są takie narzędzia czy akcesoria, których nie da się zastąpić, a mimo upływu wieków od ich wynalezienia nadal stanowią podstawowe wyposażenie w domach czy miejscach pracy. Doskonałym przykładem są drabiny, które współcześnie udoskonala się pod względem wytrzymałości, stabilności czy wygody użytkowania, choć w gruncie rzeczy ich rola jest identyczna.

Drabina 5 m pozwala wejść na całkiem sporą wysokość, co przydaje się w magazynach, sklepach wielkopowierzchniowych, halach przemysłowych czy na budowach. Wykonawcy inwestycji, właściciele firm – to tylko część potencjalnych klientów sklepu Orome.pl, w którym można zamówić nie tylko drabiny, ale również rusztowania, platformy, schody czy podesty.

Wykonanie z wyselekcjonowanych, wysokojakościowych materiałów, liczne dodatki i zabezpieczenia stanowią jedynie część argumentów na rzecz złożenia zamówienia w wymienionej firmie. Poza drabinami dostarcza ona dużo więcej wartościowych technologii, które stosuje się w przemyśle, budownictwie czy energetyce.

Data dodania: 23-11-2019

O firmie:


Nazwa firmy: OROME SC

Domena: https://www.orome.pl/

Adres: Pułaskiego 17

Miejscowość: Kluczbork

Kod pocztowy: 46-200

Telefon: +48 77 417 05 07Opinie o OROME SC


Brak komentarzy! Bądź pierwszy/a!Oceń firmę (0 z 0 głosów)