Opis:


Soczewki kontaktowe cieszą się niesłabnącą popularnością. Z ich pomocą możesz podkreślić swój naturalny wygląd, odmienić go lub dokonać całkowitej metamorfozy. Mowa tu o intrygujących szkłach typu zombie, vampire, dragon oraz innych, nawiązujących swym wyglądem do postaci z produkcji filmowych.

Jeśli fascynuje Cię świat fantasy, pasjonujesz się makijażem scenicznym i lubisz eksperymentować z wyglądem, wejdź na stronę optykrozmus.pl i zapoznaj się z ciekawym asortymentem barwnych szkieł korekcyjnych. Wyraź swoją osobowość, wybierając efektowne soczewki Crazy o różnych barwach oraz stylach, które uzupełnią Twój look, dodając mu drapieżnego charakteru.

To jednak nie wszystko. Na stronie znajduje się szereg innych, równie interesujących soczewek kontaktowych, z których pomocą nadasz sobie demonicznego wyglądu, zamienisz się w nocnego łowcę lub jednego z tytanów. Ponadto, w ofercie znajdują się również szkła idealne na szalony wypad ze znajomymi do klubu – Glamour, Glow czy Big Eyes lub zwracające na siebie uwagę Freshlook Dimensions w żywych, jaskrawych kolorach o głębokiej barwie.

Data dodania: 14-07-2019

O firmie:


Nazwa firmy: Optyk Rozmus Eye Care

Domena: https://www.optykrozmus.pl/

Adres: Piastowska 3

Miejscowość: Pszczyna

Kod pocztowy: 43-200

Telefon: 32 447 01 27Opinie o Optyk Rozmus Eye Care


Brak komentarzy! Bądź pierwszy/a!Oceń firmę (0 z 0 głosów)